Servis okien

Oprava okien

Máte problém so zatváraním okna? Okno nedosadá, zadŕha alebo je nefunkčné? Výrobca alebo dodávateľ vašich okien akoby zmizol? V čom pomôže správne nastavenie okien? Pomôžeme vám.
Viac info

Oprava dverí

Máte problém so zamykaním vašich vchodových dverí? Dvere zadrhávajú alebo nejdú dovrieť? Zasekli sa vám dvere a ani kľúčová služba ich nedokáže otvoriť bez poškodenia?
Viac info

Výmena tesnení

Životnosť okien je niekoľko desiatok rokov rokov čo sa však nedá povedať o tesnení. Po čase tesnenie stráca pružnosť prípadne sa pôsobením UV žiarenia, vody, mrazu začína rozpadávať a prestáva plniť účel.
Viac info

Výmena skiel

Rosia sa Vám sklá okien? Máte poškodené sklo? Alebo len chcete zlepšiť izolačné vlastnosti okien? Súčasné sklá vykazujú viac ako dvojnásobne lepšie parametry oproti sklám používaných v minulosti.
Viac info

Oprava kovania

Okno už prestalo fungovať tak ako kedysi, kľučka sa pretáča, okno vydáva praskavé zvuky, nejde dovrieť alebo otvoriť? Pravdepodobne ste zanedbali údrźbu okna, kovanie v okne sa poškodilo a bude potrebná výmena jeho časti.
Viac info

Nastavenie okien

Okná začali zadŕhať, netesnia, kľučky nejdú dovrieť alebo idú ťažko? Problém je v nesprávnom nastavení okien ktoré poklesli či už sadaním stavby, vlastnou váhou, posobením tepla alebo chladu.
Viac info

Prefukovanie okien

Ozimilo sa a cez okná Vám prúdi studený vzduch? Platíte nemalé peniaze za kúrenie a v byte je stále zima? Okná máte popodkladané dekami alebo olepené neestetickým samolepiacim tesnením ktoré aj tak neplní účel?
Viac info

Rosenie okien

Rosia sa Vám sklá, steká Vám po nich voda? Začínajú sa tvoriť plesne a objavuje sa hrdza na kovaní? Prečítali ste už stovky článkov o správnom vetraní a ani po zmenách sa vaša situácia nezlepšila?
Viac info

Skontrolovanie okien

Nechajte si bezplatne skontrolovať našimi profesionálnymi technikmi funkčnosť vašich okien, kde Vás poučia o správnom zaobchádzaní a údržbe vašich plastových okien a dverí.
Viac info

Mobilná kľúčová služba

Stratili ste kľúče? Mobilná výroba kľúčov priamo u Vás doma.
Viac info

Otváranie zabuchnutých, zamknutých aj zaseknutých dverí

Zabuchli ste si dvere? Otvoríme dvere na počkanie bez poškodenia.
Viac info

Dohodnite si bezplatnú prehliadku. (Bratislava a okolie)

Ponúkame vám 29 rokov skúseností a viac ako 30000 spokojných zákazníkov.