O nás

Naše začiatky siahajú do roku 1994

Stali sme sa profesionálnou firmou. Pôsobíme predovšetkým v Bratislave a jej okolí.

Začínal som ako technik pre firmu ktorá sa zaoberala výrobou plastových okien. Postupom času vzhľadom na moje doterajšie skúsenosti a odbornosť som pôsobil ako šéfmontér pri osádzaní okien kde som ako osádzal tak aj kontroloval ako kvalitu tak aj správnosť osadenia plastových okien.


Popri tom som sa venoval aj drobným opravám. Postupom času približne od roku 2008 vzhľadom na veľké množstvo namontovaných okien začali vznikať aj prvé závady a pre presýtený trh aj krachovať prvé firmy. Kedže na slovensku ešte neexistovala firma ktorá by sa venovala výlučne opravám plastových okien, rozhodol som sa s montážou skončiť a takú firmu založiť.


V roku 2009 som sa začal špecializovať už len na opravy a pozáručný servis nielen všetkých typov ale aj všetkých výrobcov, aj tých ktorý už na trhu nie sú. Počas posledných 10 rokov sme skúpili množstvo náhradných dielov zo skrachovaných firiem ako zo slovenska tak aj zo zahraničia. Dovolím si tvrdiť že firma Extra-plast disponuje s najväčším množstvom skladových zásob výbehového typu kovania a tým nás neprekvapia ani tie najkomplikovanejšie závady.

Spokojní zákazníci

Máme za sebou už viac ako 30.000 spokojných zákazníkov a každým dňom rastieme a zlepšujeme sa.
Spolupracujeme aj s najväčšími výrobcami a dodávateľmi okien a kovania a snažíme sa aby sme v tom čo robíme boli najlepší a jednotka na trhu.

Servis vykonávame v rámci Bratislavy a okolia ako pre byty a domy tak aj pre firmy a štátne podniky.

Dohodnite si bezplatnú prehliadku. (Bratislava a okolie)

Ponúkame vám 29 rokov skúseností a viac ako 30000 spokojných zákazníkov.